Czy jesteś wysoko wykwalifikowanym freelancerem?
Dołącz do naszej społeczności już teraz.

  • Stwórz swój profil zawodowy łatwo i szybko za pomocą naszego wyjątkowego kreatora profili. Całość zajmie Ci zaledwie 2 minuty!
  • Skorzystaj z naszych najnowocześniejszych funkcji wyszukiwania, aby znaleźć i zaaplikować na odpowiedni projekt w czasie rzeczywistym, otrzymując każdorazowo powiadomienie o nowym projekcie bezpośrednio na e-mail.
  • Starannie dobieramy firmy, z którymi współpracujemy, aby zagwarantować, że publikowane projekty są jednymi z najlepszych możliwości pracy na rynku..
  • Żadnych ukrytych opłat ani prowizji!

Zarejestruj się

{{error}}
{{error}}
{{error}}
{{error}}

Rejestracja

Zarejestruj się już teraz całkowicie za darmo i swobodnie przeglądaj naszą bogatą ofertę projektową. Zaprezentuj swoje profesjonalne portfolio pracodawcom oraz aplikuj na ciekawe projekty, publikowane przez najlepszych pracodawców w branży.

Profesjonalna prezentacja

Stwórz własny profil w kilku prostych krokach. Przedstaw przyszłym pracodawcom swoje profesjonalne kwalifikacje oraz doświadczenie. Wyjaśnij, co możesz im oferować i jakie są twoje umiejętności i kompetencje.

Współpraca

Przejrzyj naszą giełdę projektów oraz listę firm, zdecyduj z kim chcesz rozpocząć współpracę i zacznij aplikować na poszczególne oferty. Zbuduj swoje portfolio, współpracując z renomowanymi firmami przy ciekawych projektach.


Członkostwo

Wszystkie podane ceny nie zawierają podatku VAT. Pokaż ceny zawierające podatek VAT.
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Pokaż ceny bez podatku VAT.

BASIC

Brak opłat
- {{freelancerPricelist.getSubscriptionTypePrice(subscriptionType).discountPercentage}}% Teraz za darmo!

{{subscriptionType.name}}

{{freelancerPricelist.getSubscriptionTypePrice(subscriptionType).pricePerMonth | number:0}} zł {{freelancerPricelist.getSubscriptionTypePrice(subscriptionType).pricePerMonthWithVat | number:0}} zł / miesiąc
{{freelancerPricelist.getSubscriptionTypePrice(subscriptionType).originalPricePerMonth | number:0}} zł {{freelancerPricelist.getSubscriptionTypePrice(subscriptionType).originalPricePerMonthWithVat | number:0}} zł {{freelancerPricelist.getSubscriptionTypePrice(subscriptionType).pricePerMonth | number:0}} zł / {{subscriptionType.prices[0].durationDescription}} {{freelancerPricelist.getSubscriptionTypePrice(subscriptionType).pricePerMonthWithVat | number:0}} zł / {{subscriptionType.prices[0].durationDescription}}
Zaprezentuj swój profil potencjalnym klientom
Pełny dostęp do publikowanych projektów
Wyszukiwanie standardowe
Wyszukiwanie zaawansowane
Dostęp do danych kontaktowych klienta
Komunikuj się bezpośrednio z klientami
Wysyłaj aplikacje na indywidualne oferty
1 dziennie
Unlimited
Zgłaszanie się do projektów międzynarodowych
Otrzymuj ważne powiadomienia na e-mail
Ograniczona
W czasie rzeczywistym
Otrzymuj alerty dotyczące publikowanych ofert