Pomożemy Ci znaleźć idealnego freelancera.

  • Stwórz profil swojego projektu szybko i całkowicie za darmo, aby przyciągnąć zainteresowanie doświadczonych profesjonalistów i bezzwłocznie rozpocząć współpracę!
  • Przejrzyj profile kandydatów, znajdujące się w naszej szybko rozwijającej się sieci freelancerów. Wyszukaj profile dostępnych profesjonalistów według własnych kryteriów.
    Nie zdawaj się na przypadek i kontaktuj się bezpośrednio.
  • Otrzymaj ofertę bezpośrednio od doświadczonych kandydatów na opublikowane przez ciebie projekty i bezzwłocznie zdecyduj o zatrudnieniu, oszczędzając swój i ich czas i pieniądze!

Zarejestruj się

{{error}}
{{error}}
{{error}}
{{error}}

Rejestracja

Zarejestruj się już teraz całkowicie za darmo i dołącz do najnowszej brytyjskiej platformy, zrzeszającej freelancerów, która pomoże Ci znaleźć idealnego kandydata do wykonania Twojego projektu.

Prezentacja projektu

Stwórz własny profil w kilku prostych krokach za pomocą naszego inteligentnego kreatora. Zarządzaj projektami, publikując je na naszej stronie i bezzwłocznie otrzymuj oferty od naszej licznej społeczności freelancerów.

Współpraca

Skorzystaj z umiejętności naszych profesjonalnych, wykwalifikowanych freelancerów i spraw, aby twoje projekty zostały zrealizowane przez doświadczonych profesjonalistów. Współpracując z freelancerami z całej Polski.


Członkostwo

BASIC

Brak opłat

PREMIUM

{{price.durationDescription}}
{{companyPricelist.selectedPrice.pricePerMonth | number:0}} zł {{companyPricelist.selectedPrice.pricePerMonthWithVat | number:0}} zł / Miesiąc
{{companyPricelist.selectedPrice.price | number:0}} zł / {{companyPricelist.selectedPrice.durationDescription}}

Pełny dostęp do profili freelancerów
Twoje projekty widoczne dla wszystkich freelancerów
Otrzymaj każdą aplikację
Wyszukiwanie standardowe
Wyszukiwanie zaawansowane
Wysyłaj ofertę bezpośrednio do kandydatów
10 miesięcznie
Bez ograniczeń
Dostęp do danych kontaktowych freelancera
10 kredytów miesięcznie
Komunikuj się bezpośrednio z freelancerami